Värsked hariliku hariliku viljapead, kõhnad rohelised oad keedetakse, nõrutatakse, seejärel maitsestatakse võiga sibula, estragoniga, tüümiani, peterselli ja murulauguga.

Fotograafia krediit: Elise Bauer

Kas olete kunagi näinud neid kõhnaid väikeseid rohelisi ube turul?

Nad on Prantsuse roheliste ubade sordid, tuntud ka kui harilik harilik vertvõi filee oad. Hariliku hariliku hariliku sordi tipud on õrnemad kui tavalised rohelised oad ja küpsevad kiiremini läbi.

See on lihtne retsept, mille käigus blanšeerige kõigepealt oad ja siis röstige neid kiiresti vähese võiga sibula ja värskete aiataimedega.

Kui te ei leia hariliku hariliku tuuni tippe, võite kasutada tavalisi värskeid rohelisi ube, lihtsalt keetke neid veidi kauem.

Kas teil on meetod hariliku hariliku tuuni valmistamiseks? Palun andke sellest kommentaarides teada.

Prantsuse rohelised oad või ja ürtidega retsept

Võimalusel kasutage värskeid ürte. Kui ei, võite kasutada kuivatatud, kuid kasutage veerandi sama palju.

Meetod

1 Blanšeerige rohelised oad: Viige suur pott soolast vett keemiseni. Valmistage suur kauss jäävett. Keeda ube 2 minutit.

Pange need keetmise peatamiseks ja värvi seadmiseks jäävette. Nõruta oad ja kuivata lapiga või paberrätikuga.

2 pruunistatud sibulat: Kuumutage võid suurel pruunistatud pannil keskmisel-kõrgel kuumusel. Keetke sibulaid kuni poolläbipaistev, umbes 2-3 minutit.

3 Lisage rohelisi ube: Lisage rohelisi ube ja pruunistage 2-3 minutit, segades sageli.

4 Lisage maitseaineid: Lisage kõik ürdid ja natuke soola ja pipart ning viskige kokku. Keetke veel 1 minut.

Serveeri kuumalt või toatemperatuuril, sidruni kiiludega.

Tere! Kõik fotod ja sisu on autoriõigustega kaitstud. Ärge kasutage meie fotosid ilma eelneva kirjaliku loata. Aitäh!

Vaata videot: Kuidas õpilased kontrolltöid teevad? (Oktoober 2021).