Pui Jahimees

Maitsestasin haamrid soola ja pipraga, seejärel asetasin need seadme teflonpotti, kuhu olin õli valanud.

Praadisin 15 minutit, seejärel pruunistasin neid kergelt igast küljest.

Peale nende praadimist lisasin sibulad, porgandid, kuubikuteks lõigatud paprika ja purustatud küüslaugu, panin uuesti 15 minutiks praadima.

Viimase 5 minuti jooksul lisasin punase veini ja lasin alkoholil veinist aurustuda.

Lisasin lihale tükeldatud tomatid ja panin STEW 40 minutiks seisma.

Viimase 10 minuti jooksul lisasin näputäie pune, tšillit, rosmariini ja tüümiani ning viilutatud peekoni.

Maitsesin soola ja jahvatatud pipart ning kui roog valmis sai, puistasin peale peeneks hakitud peterselli.

Siis aeglase pliidi kütt

Kanajalad kuivatatakse imavate salvrätikutega, seejärel lastakse läbi jahu ja praetakse veidi 2-3 sl õlis.

Õlis, milles reied on pruunistunud, prae seened.

Sibul lõigatakse kaaludeks. Lõika paprika viiludeks. Küüslauk lõigatakse ka õhukesteks viiludeks.

Sega kõik kausis, lisa vein, pune, basiilik, sool, pipar, kooritud tomatid ja sega.

Pange kõvastunud seened kogu segule.

Pruunistatud reied asetatakse aeglasesse kokerkaussi.

Asetage köögiviljasegu reitele.

Kõige peale pane loorberilehed ja õli, milles ma reied ja seened pruunistasin.

Pui Scampi

Retsept kogu perele. Kerge, vähem kui tunniga valmis ja maitsev. See on valmistatud odavatest ja põhilistest koostisosadest, mis minu arvates on teie leibkonnas tavaliselt olemas. See on nii hea, et ühe portsjoni juures ei saa peatuda.

Alustame valge kastmega. Sulata või potis madalal kuumusel. Lisa jahu, sega korralikult läbi ja keeda 2 minutit keskmisel kuumusel pidevalt segades. Lisa kuum piim aeglaselt ja pidevalt segades (ole ettevaatlik, et ei tekiks tükke). Pange see kõrvale. (Hiljem veenduge, et valge kaste on šampoonidele lisamisel kuum)

Liigume edasi scampi kastme juurde. Sulata või madalal kuumusel. Lisa või ja vürtsid. Küpseta 2 minutit. Lisa aeglaselt vein ja kanasupp, sega ühtlaseks. Jätke see selliseks 15 minutiks, aeg -ajalt segades. Lisage veerand valgest kastmest (kuumutatud, ärge unustage!) Ja jätke see mõneks ajaks tulele, kuni see veidi pakseneb.

Klopi kanatükid kergelt lahti, lõika nii suureks kui tahad (võid ka nii jätta), veereta jahus ja prae kergelt pruuniks. Lisa paprika ja sibul ning prae kõike, kuni kana on valmis. Lisa kaste ja lase 5-10 minutit küpseda.

Kana cacciatore (jaht) - originaal retsept

Asetage suurde kastrulisse õli / või ja soola ning pipraga maitsestatud kanatükid. Pane need tulele ja pruunista neid paar minutit, igast küljest.

Eemaldage kanatükid pärast nende pruunistumist ja pange samasse pannile / praepannile köögiviljad: sibul, porgand, seened, pipar, lõigatud julienneks. Maitsesta soola ja pipraga ning lase köögiviljadel taheneda.

Lisa küüslauk ja ürdid, sega, seejärel lisa tomatimass. Pärast seda, kui kaste on paar minutit keenud, aseta peale kanatükid, lisa supp ja vein, kuni liha on vedelikuga kaetud.

Järgmisena on teil kaks võimalust: kas lasta tulel podiseda, kaanega kaetud ja aeg -ajalt segades, kuni liha on pehme. Kas pange hautis ahju, ilma kaaneta, hoolitsedes kanatükkide keeramise eest iga veerand tunni tagant.

Kui see on peaaegu valmis, võite lisada kalamata oliivid, segada ja jätta veel mõneks minutiks seisma. Kui olete tule välja lülitanud, võite lisada värsket hakitud peterselli.

Cacciatore kana võib serveerida sellisena või koos polenta, kartulipüree või riisiga. Hea söögiisu!

Eemaldage kanatükid pärast nende pruunistumist ja pange samasse pannile / praepannile köögiviljad: sibul, porgand, seened, pipar, lõigatud julienne'ideks. Maitsesta soola ja pipraga ning lase köögiviljadel taheneda.

Lisage küüslauk ja ürdid, segage, seejärel lisage tomatimass. Pärast seda, kui kaste on paar minutit keenud, aseta peale kanatükid, lisa supp ja vein, kuni liha on vedelikuga kaetud.

Vaadake, kuidas valmistada seda retsepti kana cacciatore köögiviljadega, igaühe maitse järgi

Siis jahimees

Kana cacciatore retsept pärit Bianca Cigan.

• pipar
  • Haki köögiviljad (porgand, seller, küüslauk, pipar, sibul) maitse järgi. Lõikasin porgandid ringideks ja ülejäänud köögiviljad kuubikuteks.
  • Prae köögiviljad oliiviõlis, lisa kanakoivad ja sega pidevalt, kuni jalad on kergelt pruunistunud.
  • Vala vein, lase paar minutit keeda, kuni veinis olev alkohol aurustub.
  • Lisage konserveeritud tomatid ja veel 500 ml vett.
  • Maitsesta soola, pipra, rosmariiniga.
  • 20 minuti pärast, kui reied on läbistatud, lisage hakitud värskeid petersellilehti.
  • Serveeri polenta, kartulipüree või pastaga.